شنیدن جمله ی "لاغر شدی!" اصولا واسه خانوما بسی موجبات شادیه مگه اینکه خانومی زیر چهل کیلو باشه

این جمله رو این روزا زیاد میشنوم![الان من خیلی شادم]

از وقتی وارد خابگاه شدم و حوصله ی غذا پختن و خوردن ندارم اینجوری شدم البته این هفته هم مامانم دید دیگه اگ همینطوری ادامه بدم، از صفه ی روزگار محو میشم! غذا برام فریز کرد ک البته همونم موقع گرم کردن سوزوندم

و ازونجایی ک کلن توو خونه خوب غذا میخورم و توو خوابگاه کم غذام، خواهر گرام منو به شتری تشبیه کرده ک در وقت فراوانی(خونه) ذخیره میکنم و هنگام قحطی(خوابگاه) از آن استفاده میکنم

.

کارایی ک بلخره تونستم انجام بدم! :

روپوش خریدم خیلی بهم میاد

مرد عنکبوتی ۲۰۱۹ رو دیدم

یگانه رو دیدم☺

.

به این نتیجه رسیدم که اگ هر لحظه همون چیزی ک به ذهنم میرسه رو اینجا بنویسم، مفید تر  از زمانیه ک دارم ب مخم فشار میارم تا یادم بیاد چی قرار بود بنویسم

.

از انجمن علمی کادر پرستاری بگیر تااا مهدویت و احکام و شعر و ادب و تئاتر   هم چی!! اسممو نوشتممیخام کشف کنم ببینم استعدادم منو ب کدوم سمت بیشتر هدایت میکنه. امیدوارم بیشتر برم سمت تئاتر و ادبیات! چون علاقه‌م اونوریه! حالا اینکه تواناییشو دارم یا نه، بعدا معلوم میشه :)

اینجانب ملقب به شتر میباشم

وقتی که حالم خوب بود...

ک ,رو ,غذا ,خوابگاه ,خونه ,ب ,تر  از ,مفید تر  ,از زمانیه ,زمانیه ک ,ک دارم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ضد کرونا کارخانه سجاده فرش مسجد و فروش اینترنتی فرش سجاده ای نمازخانه PARSACHOOB وبلاگ وادی علم کتاب و مدرسه 1398 وبگاه شخصی محمد مافی بالانی پایان نامه اپلیکیشن حوزه‌هنری قیمت میلگرد در بازار تهران | همه چیز درباره میلگرد دست نوشته های رضا علی